نورپردازی دیوار اتاق نشیمن| اسپرلوس دکور

ایده های نورپردازی اتاق نشیمن در یک فضایی که دکوراسیون داخلی آن به خوبی طراحی شده ضروری است. ما اغلب در مورد نورپردازی لایه‌ای صحبت می‌کنیم، زیرا برای ایجاد حال و هوای مناسب بسیار نکته کلیدی است اما دیوارکوب ها در اتاق نشیمن می‌توانند فوایدی بیشتر از ایجاد نور دلپذیر داشته باشند. نورپردازی ها جزء ایده‌های دکوراسیون اتاق نشیمن شما هستند و باعث می‌شوند فضاهای کوچک بزرگ‌تر و اتاق‌های بزرگ دنج‌تر به نظر برسند. می توان از آنها برای برجسته کردن معماری، آثار هنری و کتاب ها و سایر اکسسوری ها نیز استفاده کرد و طرح های جسورانه می تواند به خودی خود یک ویژگی باشد. در زیر به بررسی نورها میپردازیم و خواهید دید که نورپردازی چگونه در دکوراسیون منزل شما موثر هستند.

ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن
ایده های نورپردازی اتاق نشیمن هنگام طراحی دکوراسیون داخلی فضا، سزاوار توجه زیادی هستند. و در حالی که اکثرا می دانند که در فضایی که نیاز به نورپردازی هوشمندانه دارد، نباید به یک لوستر بسنده کنند. چراغ های دیواری اغلب نادیده گرفته می شوند. ما 10 ایده برتر خود را برای نورپردازی دیوار اتاق نشیمن گرد هم آورده ایم تا نشان دهیم که چه کاری می توان انجام داد.

. از نورپردازی دیوار اتاق نشیمن برای برجسته کردن یک ویژگی کانونی استفاده کنید.

ایده‌های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن باید کاربردی باشند، اما واضح است که آنها بخشی از طرح دکوراسیون خانه شما هستند، بنابراین، مواد را با نورپردازی که دارید، برای مثال، این چراغ آویز معاصر، با شیشه‌اش مطابقت دهید. سایه ها و بدنه مشکی، کاملاً با نور دیوار مطابقت دارد. هلن پت، سفیر طراحی در Arteriors London می‌افزاید: «چراغ‌های دیواری اتاق نشیمن، فضای کمی را اشغال می‌کنند و می‌توانند شکوفایی تزئینی ایجاد کنند. ما نمونه‌هایی از خانه های مشتریانی را دیده‌ایم که از چراغ‌های دیواری به صورت جفت یا سه‌گانه در طول دیوارهایشان استفاده می‌کنند که همگی شیک و منحصربه‌فرد به نظر می‌رسند و در عین حال سطوح مختلفی از نور را ایجاد می‌کنند


. با ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن، فضا را افزایش دهید

ایده های نورپردازی اتاق نشیمن کوچک واقعاً می تواند فضای تنگ را تقویت کند و آن را بزرگتر نشان دهد، با سایه ای که نور را به سمت بالا و پایین پرتاب می کند و ترفند بصری دقیقی را برای اغراق در نسبت های عمودی اتاق ایجاد می کند. “دیوارکوبها یک گزینه نورپردازی شیک و انعطاف پذیر برای هر اتاق در خانه شما هستند، آنها به ویژه اگر فضا در سطح بالایی باشد و فضای زیادی برای چراغ هاب رومیزی یا زمینی ندارید، عالی هستند. آنها یک منبع نور جایگزین عالی برای لایه‌بندی با نورپردازی سقف هستند، زیرا هم به عنوان نور محیطی و هم به عنوان نور برجسته زیبا هستند و می‌توانند در نوع خود یک بیانیه دکوراسیون داخلی قابل توجه ایجاد کنند. روهان بلکر، موسس پوکی، توضیح می‌دهد: «هنگامی که دیوارکوب های خود را قرار می‌دهید، ارتفاع و فاصله ایده‌آل به اندازه و سبک اتصالات، نسبت‌های اتاق و نوع ظاهری که می‌خواهید ایجاد کنید بستگی دارد

. از چراغ های دیواری اتاق نشیمن برای ایجاد یک گوشه مطالعه دنج استفاده کنید

شما می توانید از نورپردازی دیواری در اتاق نشیمن ،هر اندازه که باشد، برای ایجاد یک گوشه دنج در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید. نور جهت دار مانند تصویر بالا تعادل کاملی بین عملکرد و جلوه تزئینی ایجاد می کند. این نوع نورپردازی دیواری اتاق نشیمن می‌تواند بخشی از طرح نورپردازی شما باشد، یا اگر در گوشه‌ای خلوت‌تر از اتاق نشیمن است، می‌توانید نوری را انتخاب کنید که فردی تر است، مانند طرح بالا.

. نورپردازی دیوار اتاق نشیمن را انتخاب کنید که یک ویژگی برجسته است.

ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن به طور کلی به عنوان وسایل ثانویه استفاده می شود و لوسترها اصلی ترین نور است. اما مطلقاً هیچ دلیلی وجود ندارد که چراغ دیواری نتواند مانند آنچه در بالا به آن اشاره شد نور اصلی اتاق نشیمن شما باشد. هلن پت، سفیر طراحی در Arteriors London توصیه می‌کند: «بسته به سبک دکوراسیون داخلی که به دنبال آن هستید، در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید سایه‌های تزئینی و بیانی را ترکیب کنید یا راه‌حل‌های حداقلی را ترجیح می‌دهید. برای این کار در مراحل اولیه طراحی برنامه ریزی کنید، زیرا باید سیم کشی هر یک از وسایل را در نظر بگیرید.

. چراغ های دیواری اتاق نشیمن به صورت جفت به خوبی کار می کنند

هنگام برنامه ریزی برای نورپردازی اتاق نشیمن، به ایده های متعدد نورپردازی دیوار اتاق نشیمن فکر کنید. یک جفت، مانند بالا، تقارن دلپذیری به شما می دهد، در حالی که یک سری چراغ های دیواری در یک اتاق نشیمن طولانی می تواند به ایجاد سرعت و وحدت کمک کند. استفاده از نورهای دیواری دردکوراسیون اتاق نشیمن را برای ایجاد کنتراست در نظر بگیرید: ما عاشق استفاده از سایه آبی گچی کلاسیک در این اتاق هستیم – سیاهی وسایل روشنایی حس مدرن تری را به سایر عناصر مشکی ظریف اتاق اضافه می کند.

. چراغ های دیواری اتاق نشیمن را انتخاب کنید که با سبک خانه شما مطابقت داشته باشد.

گرایش های نورپردازی اتاق نشیمن می آیند و می روند، اما ارزش آن را دارد که سبک و دوره دکوراسیون خانه خود را در نظر داشته باشید و اگر می خواهید طرحی جاودانه داشته باشید، چراغ های دیواری معتبری را انتخاب کنید که مکمل آن باشند. در این اتاق نشیمن، نور دیوار کاملاً با طرح مطابقت دارد و یادآور چراغ‌های دیواری نفتی قدیمی از دوران ویکتوریا است. کامیلا کلارک، مدیر خلاق استودیو طراحی دکوراسیون داخلی، توصیه می‌کند: «نور را تا حد امکان ملایم و گرم نگه دارید، تا جایی که ممکن است از چراغ‌های دیواری و چراغ‌های رومیزی استفاده کنید و از نورافکن‌های بیش از حد که باعث می‌شود در فضایی که هدف آن آرامش است، اجتناب کنید». آلبیون نورد.

. از ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن برای روشن کردن نمایشگرها استفاده کنید.

این چراغ‌های دیواری خیره‌کننده اتاق نشیمن درخششی تزئینی به فضا می‌افزایند – نور به دلیل طراحی ملایم خواهد بود – با این حال، آنقدر روشن است که کتاب‌ها و گلدان‌ها را به آرامی روشن کند. شکل منحنی این چراغ‌های دیواری با ماهیت خطی قفسه‌ها در تضاد است – و آنها یک عنصر فلزی گرم را به طرح رنگی تک رنگ اضافه می‌کنند.

. از چراغ های دیواری باریک برای ایجاد یک درخشش جذاب استفاده کنید

ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن مزایای زیادی دارند. تزئینی هستند، می توانند گوشه های تاریک را روشن کنند و باعث صرفه جویی در فضا می شوند – بدون نیاز به سطحی برای قرار دادن آنها مانند یک چراغ رومیزی. آن‌ها نوری ملایم‌تر و پراکنده‌تر ارائه می‌کنند که وقتی با ایده‌های رنگ‌آمیزی اتاق نشیمن تاریک ترکیب می‌شود، می‌تواند چشمگیر به نظر برسد. همچنین نحوه قرار دادن آنها را در نظر بگیرید، مورد نشان داده شده در اینجا می تواند به صورت عمودی یا افقی قرار گیرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *