سان روم گاردن چیست؟| اسپرلوس دکور

 
 
 

احتمالاً شما هم بعد دیدن تصاویر مربوط به قبل و بعد از بازسازی آپارتمان به این فکر کرده‌اید که خوب می‌شد اگر منزل خود را هم بازسازی کرده و شما هم یک قبل و بعد از بازسازی آپارتمان را به طور عملی اجرا کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با آنچه که باید درمورد قبل و بعد از بازسازی آپارتمان بدانید بیشتر آشنا کنیم.

قبل و بعد از بازسازی آپارتمان
قبل و بعد از بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان یک تصمیم هوشمندانه است!

همه با کمی گشت‌وگذار در فضای مجازی یا رفتن به چند مهمانی خانوادگی و دوستانه به این نتیجه برسیم که منازل زیبای زیادی در اطراف ما وجود دارند که ما آن‌ها را ستایش می‌کنیم و ازته‌دل دوست داریم که بتوانیم در منزلی زیبا و شیک که همه اجزای آن به‌درستی در جای خود قرار گرفته‌اند، زندگی کنیم. خرید آپارتمان‌های شیک و نوساز شاید از بودجه ما خارج باشد؛ اما همیشه برای تحقق رؤیاهای ما راهی پیدا می‌شود.

بازسازی آپارتمان یا نوسازی آن می‌تواند یک تصمیم هوشمندانه و به‌صرفه برای شما باشد. شما همان آپارتمان خود را به بهترین ورژن آن تبدیل می‌کنید. می‌توانید از قبل و بعد از بازسازی آپارتمان خود عکاسی کنید تا این معجزه را که هزینه آن بسیار کمتر از خرید یک آپارتمان جدید است، بهتر ببینید.

ایده بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه 

ایده بازسازی آپارتمان می‌تواند حتی باعث شود که واحد شما با قیمت بهتری نسبت به قبل فروخته شود و این موضوع برای بسیاری از افراد که قصد فروش منزل خود را دارند بسیار کاربردی خواهد بود. به‌طورکلی بازسازی آپارتمان اگر توسط افراد باتجربه و حرفه‌ای صورت بگیرد می‌تواند نتایج چشمگیری داشته باشد.

زیبایی بیشتر منزل بعد از بازسازی
زیبایی بیشتر منزل بعد از بازسازی

چه زمانی باید بازسازی یا نوسازی آپارتمان را انجام داد؟

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید بازسازی آپارتمان شامل اقدامات زیربنایی مانند تعمیر و تعویض سیستم آب و فاضلاب، تخریب دیوارها، تعویض کاشی و سرامیک‌های موجود در آپارتمان، نقاشی دیوارها و مواردی ازاین‌دست می‌شود. درصورتی‌که منزل شما از نظر چارچوب اصلی یعنی سقف، دیوارها، کف، سیستم‌های آب و فاضلاب و تهویه، نورپردازی و موارد این چنینی دچار مشکلاتی است که نیاز به تعمیرات و تغییرات اساسی دارد باید به دنبال بازسازی آپارتمان خود باشید. بازسازی آپارتمان به مقاوم‌سازی و افزایش عمر بنا هم کمک زیادی می‌کند.

ممکن است از زمان ساخت آپارتمان شما سال‌ها گذشته باشد و اکنون ظاهر خانه شما به نظر قدیمی برسد. تعویض کابینت‌ها، شیرآلات، کف‌پوش‌ها، کاغذدیواری‌ها و سیستم نورپردازی خانه می‌تواند به‌سادگی قبل و بعد از بازسازی آپارتمان شما را شبیه تصاویر هیجان‌انگیز و باورنکردنی موجود در اینترنت کند.

ایده دکوراسیون با ورق طلا 

یکی از بهترین زمان‌ها برای بازسازی یا نوسازی آپارتمان موقعی است که شما احساس می‌کنید که نیاز به یک تغییر اساسی در اطرافتان دارید. تغییر در دکوراسیون و چیدمان خانه هم می‌تواند یک اقدام مؤثر در زیباسازی آپارتمان شما باشد که معمولاً هزینه چندان زیادی هم ندارد.

تفاوت زیاد منزل قبل و بعد از بازسازی آپارتمان
تفاوت زیاد منزل قبل و بعد از بازسازی آپارتمان

نکاتی که باید قبل از بازسازی آپارتمان بدانید!

پیش از بازسازی آپارتمان یا منزل ویلایی خود لازم است که نکاتی را در این زمینه مطالعه کرده و انجام دهید تا این فرایند با بازدهی بیشتر و مسائل کمتری صورت بگیرد. ما در این جا به مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از بازسازی آپارتمان به آن‌ها توجه کنید اشاره می‌کنیم.

مشخص‌کردن میزان بازسازی

هر چقدر که شدت خرابی و مشکلات ساختمان بیشتر باشد شما تفاوت قبل و بعد از باز سازی آپارتمان را بیشتر حس می‌کنید. درصورتی‌که قصد بازسازی آپارتمان را داشته باشید بهتر است که با یک متخصص امور بازسازی منزل موضوع را در میان گذشته و نظر حرفه‌ای ایشان را جویا شوید. بهتر است که بازسازی از بخش‌هایی که بیشترین نیاز به تعمیرات را دارند آغاز شود. برای همین لازم است که میزان بازسازی موردنظرتان را باتوجه‌به بودجه و مشکلات ساختمان مشخص کنید.

میزان و محدوده بازسازی آپارتمان را مشخص کنید
میزان و محدوده بازسازی آپارتمان را مشخص کنید

ترسیم مسیر بازسازی با کمک کارشناسان زبده

بعد از آن که از یک تیم کارشناسان حرفه‌ای برای بازسازی منزل خود دعوت کرده و درمورد میزان بازسازی آپارتمانتان به نتیجه نهایی رسیدید، نوبت به برنامه‌ریزی مسیر بازسازی می‌رسد. کارشناسان باتجربه بهتر می‌توانند ترتیب درست مراحل بازسازی ساختمان را برای شما تشریح کنند. به‌عنوان‌مثال باید نخست تکلیفتان با دیوارها و ستون‌های مزاحم روشن شود و سپس به فکر کاغذدیواری یا کف‌پوش کردن آپارتمان خود باشید. کارشناسان ما در اسپرلوس می‌توانند بهترین مشاوره را برای بازسازی ساختمان شما ارائه کنند تا شما هم پس از دیدن قبل و بعد از بازسازی آپارتمان خود تغییر را احساس کنید.

تصمیم‌گیری درمورد چگونگی اقامت در محل بازسازی

حال که تصمیم خود را درمورد میزان و مراحل بازسازی منزل گرفتید لازم است که یک تصمیم مهم دیگر هم بگیرید. شما در مدت‌زمان بازسازی باید به فکر محلی برای اقامت خود باشید. اگر میزان بازسازی و زمان‌بندی آن کوتاه باشد شاید نیاز به جابه‌جایی برای چند هفته نداشته باشید؛ اما اگر بازسازی آپارتمان شما اساسی است پیشنهاد می‌کنیم که در این مورد با خانواده خود مشورت کرده و به یک تصمیم واحد و قطعی برسید.

انتخاب سبک و مصالح موردنیاز

قبل از شروع کار بهتر است بدانید که بعد از بازسازی آپارتمان قرار است که منزل شما از چه سبکی پیروی کند. انتخاب مصالح و اطلاع از قیمت، کیفیت، کاربرد و تناسب آن‌ها با خواسته و برنامه شما هم از جمله کارهای مهمی است که باید قبل از بازسازی آپارتمان به آن توجه کنید.

اخذ مجوزهای لازم و اطلاع به همسایه‌ها

زمانی که شما برای بازسازی آپارتمان خود نیاز به تغییر نقشه و حذف و اضافه‌کردن دیوارها یا ستون‌ها داشته باشید، باید مجوزهای مربوطه را دریافت کرده و بعد از اخذ این تأییدیه‌ها اقدام به آغاز بازسازی آپارتمان کنید. ازآنجایی‌که بازسازی آپارتمان شما می‌تواند مخل آرامش همسایه‌های شما شود ضروری است که به آن‌ها این موضوع را اطلاع داده و ساعت آغاز و پایان کارهای روزانه بازسازی را با آن‌ها در میان بگذارید.

نکاتی که باید بعد از بازسازی آپارتمان به آن‌ها توجه کنید

بازسازی آپارتمان اگر با برنامه‌ریزی قبلی و به‌کارگرفتن نیروی متخصص و باتجربه باشد نتیجه بسیار رضایت‌بخشی را به دنبال خواهد داشت. اما داستان در همین‌جا به پایان نمی‌رسد و شما باید به نکات بسیاری هم بعد از بازسازی آپارتمان خود دقت کنید تا این هزینه‌ها و زمانی که صرف کرده‌اید نتیجه بهتری داشته باشد. در ادامه به مهم‌ترین نکاتی که باید بعد از بازسازی آپارتمان به آن توجه کنید اشاره خواهیم کرد.

نوسازی و زیباسازی آپارتمان را از یاد نبرید!

یکی از مواردی که باید قبل و بعد از بازسازی آپارتمان آن را در نظر بگیرید این است که شاید منزل شما نیاز به نوسازی و زیباسازی هم داشته باشد. اگر قبل از بازسازی آپارتمان به این موضوع توجه داشته باشید، می‌توانید بودجه لازم را برای زیباسازی و نوسازی آپارتمان کنار بگذارید. بعد از بازسازی آپارتمان وقت اقداماتی مانند خرید شیرآلات جدید، تعویض کلید و پریزهای قدیمی، تغییر دکوراسیون داخلی و… است.

در ادامه بخوانید : هزینه بازسازی خانه

تغییر در دکوراسیون بعد از نوسازی آپارتمان
تغییر در دکوراسیون بعد از نوسازی آپارتمان

در تغییر دکوراسیون منزل از تیمی حرفه‌ای و کاربلد کمک بگیرید

هرقدر هم که شما در امر بازسازی منزل خود تلاش کرده باشید تا زمانی که لوازم و وسایلتان را به شیوه درست و در جای مناسب قرار ندهید، باز هم قبل و بعد از باز سازی آپارتمان شما آن‌چنان‌که باید چشمگیر نخواهد بود. انتخاب، خرید و چیدمان وسایل منزل به نظر کاری ساده می‌رسد که شاید فکر کنید به‌تنهایی از عهده آن برمی‌آیید؛ اما توصیه ما این است که از تیم حرفه‌ای اسپرلوس برای این کار کمک بگیرید تا باتوجه‌به خواسته و سلیقه شما و درنظرگرفتن شرایط منزل، بودجه و اصول دکوراسیون، منزل شما را به رؤیایی‌ترین منزلی که آن را در ذهن داشته‌اید، تبدیل کنند.

عکس‌های قبل و بعد از بازسازی آپارتمان را از یاد نبرید

به بازسازی آپارتمان به چشم یک رویداد یا چالش که توانسته‌اید همراه با خانواده خود از پس آن برآیید نگاه کنید. می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از بازسازی آپارتمان را تهیه کرده و آن‌ها را با هم مقایسه کنید تا بیشتر متوجه تغییرات مثبتی که برای منزل خود انجام داده‌اید، شوید.

از همسایه‌های خود برای همکاری و شکیبایی‌شان تشکر کنید

کار بازسازی در محیط‌های آپارتمانی چالش‌های زیادی دارد و همسایه‌های شما شکیبایی و همکاری زیادی در این مدت با شما داشته‌اند. خوب است که با روش‌هایی که خودتان مناسب می‌دانید از آن‌ها بابت این شکیبایی و همکاری تشکر کنید.

زیباسازی و نوسازی آپارتمان
زیباسازی و نوسازی آپارتمان

از معرفی و تبلیغ تیم بازسازی خود در میان اطرافیان دریغ نکنید

زمانی که شما از یک تیم بازسازی آپارتمان حرفه‌ای مانند اسپرلوس برای نوسازی یا بازسازی منزل خود کمک می‌گیرید، نتیجه ایجاد شده بسیار دلخواه خواهد بود و تمامی اطرافیان متوجه تغییرات قبل و بعد از بازسازی آپارتمان شما می‌شوند. خوب است که به آن‌ها هم اسپرلوس را معرفی کرده و شاهد زیباتر شدن خانه دوستان، اقوام و همکارانتان نیز باشید.

سخن پایانی

ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نکاتی که باید قبل و بعد از بازسازی آپارتمان بدانید بیشتر آشنا کنیم. اگر برای اقدام به بازسازی یا نوسازی آپارتمان خود نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می‌توانید با همکاران ما در اسپرلوس در ارتباط بوده و شما هم با یک تصمیم هوشمندانه، خانه رؤیایی خود را در واقعیت بسازید!

در ادامه بخوانید : هزینه بازسازی خانه 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *