دیزاین میز قهوه| اسپرلوس دکور

دیزاین میز قهوه| اسپرلوس دکور


میز قهوه یکی از بهترین مکان ها در خانه شما برای به نمایش گذاشتن علایق شماست.

میز قهوه بدون شک ویژگی های کاربردی خود را دارد – چه از آن به عنوان مکانی برای سرو نوشیدنی ها استفاده کنید یا پاهای خود را روی آن بگذارید – اما به همان اندازه برای زیبایی اتاق نشیمن شما بسیار مهم است. میز قهوه نه تنها چیدمان مبلمان شما را کامل می کند، بلکه به عنوان مکانی برای نمایش گذاشتن اشیاء ارزشمند عمل می کند. ما تعدادی از بهترین میزهای قهوه با سبک های طراحی خاص را جمع آوری کرده ایم که الهام بخش بی عیب و نقصی در دیزاین میز قهوه هستند.

چگونه میز قهوه خود را طراحی و دیزاین کنیم

رنگ سبز را اضافه کنید

در دیزاین میز قهوه خود، کمی رنگ سبز به نشانمه تازگی در مرکز اتاق نشیمن شما می تواند در یک لحظه آن را از حالت بی روح به سرزنده تبدیل کند. برای رسیدن به این اثر می توانید از گیاهان واقعی یا مصنوعی استفاده کنید.

دیزاین میز قهوه با کتاب باز

روی میز قهوه‌خوری در یک اتاق آفتاب‌گیر روشن، کتاب باز قرار دهید. این یک راه آسان برای نمایش صفحات مورد علاقه شما از کتابی میباشد که بیشتر از همه دوستش دارید.

شمع های مخروطی کلاسیک را امتحان کنید

شمع های مخروطی ممکن است روی میز ناهار خوری شما خوب به نظر برسند، اما می توانند به نمایشگر میز قهوه خوری شما نیز ارتفاع بیافزایند.

روی فلزات تمرکز کنید

یک آیتم فلزی را در مرکز میز قهوه خود قرار دهید. گلدان یا مجسمه یا… دور آن را با چند کتاب و اشیای کوچکی که دوست دارید بپوشانید.

میز قهوه با میوه در یک کاسه

با نمایش یک کاسه میوه، رنگ ها را به میز قهوه خود بیاورید.انتخاب میوه به عنوان یک میان وعده دردسترس برای رنگ بخشیدن به میزه قهوه شما بسیار کمک بخش است.

از طبیعت الهام بگیرید

از اشیایی که  طبیعی هستند، مانند کاسه های چوبی و انواع سنگ ها استفاده کنید. آنها علاوه بر زیبایی، حس طبیعت را به اتاق اضافه می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *