شستشوی سنگ نمای ساختمان| اسپرلوس دکور

شستشوی سنگ نمای ساختمان| اسپرلوس دکور


شستشوی سنگ نمای ساختمان
زمانی که بحث شستشوی نمای ساختمان های تجاری مطرح است ، استفاده از طناب برای پایین آمدن از نمای ساختمان یک روش آزمایش شده ای است که هر بار به ذهنمان خطور می کند. تکنسین های فوق حرفه ای از طریق آویزان شدن با طناب از نمای ساختمان ، قادر خواهند بود تمامی قسمت های مختلف نما را تمیز کنند. اکثر مشاغل می خواهند املاک و پنجره های خود را به بهترین وجه جلوه دهند. هنگام تصمیم گیری در مورد خدمات صحیح تمیز کردن ساختمان خود ، گاهی اوقات تنها راه حل مناسب ، شستشوی سنگ نما می باشد. این مورد اغلب در مورد ساختمان های مرتفعی صورت می گیرد که هیچ گزینه دیگری امکان پذیر نیست

محاسبه قیمت و هزینه نماشویی ساختمان

مواد کمی در طبیعت سخت تر از سنگ هستند و انسان هزاران سال است که از سنگ به عنوان مصالح ساختمانی و همچنین در نمای ساختمان ها استفاده می کند. خانه های مدرن اغلب با لایه نازکی از سنگ پوشانده می شوند که به آن روکش می گویند. روکش های سنگی و سنگ های پرورشی اساسا نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارند و این یکی از دلایلی است که صاحبان خانه آنها را به عنوان بخشی از نمای بیرونی خود انتخاب می کنند. شما باید روکش خود را به صورت دوره ای بررسی کنید و چندین مرحله را دنبال کنید تا ظاهری تازه و جدید داشته باشید. در این مرحله است که باید به فکر خدمات شستشوی سنگ نمای ساختمان خود باشید! خدمات بازسازی ، ترمیم و شستشوی انواع نما کار نسبتا پیچیده است. زمان‌بندی‌ ها و بودجه‌ می‌ توانند به راحتی از بین بروند. این اغلب به دلیل کمبود دانش و مجموعه گیج کننده راه حل های موجود است. کدام فرآیند با مصالح نما و خواسته های تجاری شما مطابقت دارد؟ به این ملاحظات دسترسی ، مهار مصالح ، امنیت و اختلالات احتمالی را اضافه کنید و انتخاب فرآیند مناسب برای ساختمان شما مملو از عدم قطعیت است. در صورت هر گونه اشتباه حتی ممکن است صدمات جبران ناپذیری ایجاد شود. نگرانی اصلی جلوگیری از تجمع کثیفی است ، عمدتا از ذرات معلق در هوا که ممکن است حاوی طیف وسیعی از مواد بالقوه مشکل ساز باشد که می توانند با سنگ واکنش نشان دهند و طول عمر آن را کاهش دهند. مناطق مرطوب به خصوص در آب و هوای مرطوب به احتمال زیاد کثیفی را به خود جذب می کنند و می توان آنها را در نتیجه تمیز کردن شناسایی کرد. لایه های ضخیم کثیفی می توانند آب را در مقابل یا درون سنگ تراشی نگه دارند و در نتیجه باعث افزایش چرخه نمک و تسریع تخریب در سنگ کاری می شوند.
شستشوی نمای سنگی به صورت منظم به شناسایی مناطقی کمک می کند که در آن کثیفی و نمک بیش از حد متوسط تجمع یافته است که ممکن است نشان دهنده مشکلات گسترده تری باشد که اگر در مراحل اولیه اصلاح شوند ، ممکن است در دراز مدت هزینه و فایده قابل توجهی داشته باشند


خدمات بررسی و شست و شوی نمای سنگی ساختمان ها

• بررسی سنگ نمای ساختمان ها باید به صورت دوره ای بررسی و بازبینی گردد. سالی حداقل یک بار باید جهت بررسی نما اقدامات لازم را انجام دهید. به دنبال نشانه هایی از سنگ های آسیب دیده باشید. آنها ناهموار هستند ، اما حتی روکش های سنگی نیز می توانند در اثر ضربه آسیب ببینند یا در اثر لرزش شل شوند. اگر روکش شما دوغاب شده است ، دوغاب بین سنگ ها را بررسی کنید. به دنبال ترک ها و ملات سست در بالای سنگ ها برای نشانه های سایش باشید.
• به دنبال خراش ، فرورفتگی و مواد سست باشید. اگرچه روکش سنگ مقاوم است ، اما تماس با اشیا و ارتعاشات می تواند باعث آسیب شود. متخصصین مجرب و آموزش دیده شرکت آس در روکش سنگ می توانند به رفع آسیب های عمده و همچنین مشاوره در مورد نحوه انجام تعمیرات جزئی کمک کنند.
• ریختن دوغاب در صورت نیاز. در خدمات شستشوی سنگ نمای ساختمان ، دیوارهای خارجی از نظر دوغاب سست یا خشک شده که می تواند باعث ریزش بلوک های روکش سنگ شود ، بررسی می شوند. سوراخ ها یا شکاف های اطراف سنگ ها را بررسی شده و ملات دوباره اعمال می گردد

مزایای شستشوی سنگ نمای ساختمان

متد شستشوی سنگ نما شرکت خدماتی آس یکی از سریعترین و کارآمدترین روشه ای تمیز کردن پنجره می باشد. برای انجام این کار نیازی نیست که ورودی ساختمان بسته شود و یا وسایل سنگین از داخل ساختمان جا به جا شوند. این متد فواید فراوانی همچون موارد ذکر شده در لیست زیر دارد :
• هیچ محدودیتی در ارتفاع وجود ندارد
• میزان خسارت ها به حداقل می رسد
• ایده آل برای شرایطی با دسترسی سخت
• ایمن برای پنجره هایی که دسترسی به آن ها خطرناک است
• قابل استفاده در انواع ساختمان های تجاری
• یک جایگزین انعطاف پذیر برای انواع متدهای شست و شوی نما

شستشوی سنگ نما

شستشوی سنگ نمای ساختمان یک کار بسیار سخت و پیچیده ای است که باید فقط توسط متخصصین حرفه ای که آموزش های لازم و صلاحیت انجام این کار را دارند ، انجام شود. تکنیک استفاده از طناب از مان کوهنوردی توسعه یافته است. با توانایی فرود ، صعود و جا به جایی از یک طناب به طنابی دیگر ، ما قادر به تمیز کردن پنجره هایی هستیم که دسترسی به آن ها برای هر کسی دشوار است. نماشویی منظم ساختمان به شما کمک می کند تا جذابیت ساختمان خود را حفظ کرده و از پوسیدگی و پیری زودرس پوشش سطح جلوگیری می کند. شرکت خدماتی آس طیف وسعی از خدمات تخصصی برای شست و شوی نما را ارائه می دهد.
محاسبه نرخ شستشوی نما
شاید تماشای گروهی از افرادی که از ساختمان ها به منظور تمیز کردن پنجره ها آویزان شده اند ، هیجان انگیز باشد. البته این کار برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند ، اصلا مناسب نیست. قبل از شروع شستشوی سنگ نمای ساختمان باید موارد زیر را بررسی نمایید :
1. بازرسی کامل تجهیزات قبل از استفاده
2. داشتن درک کامل از خطرات احتمالی این کار
3. قابلیت پایین آمدن از ارتفاع با کنترل کامل
4. استفاده از سیستم پشتیبان
5. قابلیت جا به جایی مابین طناب ها
6. ارزیابی و انتخاب لنگرگاه ایمن
7. ایمنی شخص ثالث

نماشویی ساختمان با فشار آب زیاد

نماشویی با فشار آب زیاد در ارتفاع از جمله خدماتی است که با استفاده از طناب و ابزارهای صنعتی با فشار بالا انجام می شود. این سیستم برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد و یا ساختمان هایی با روکش فلزی که نشانه هایی از خاک و آلودگی و جرم دارند ، مناسب است. محافظت و نگهداری سطوح بالای ساختمان بسیار حائز اهمیت بوده و باید به صورت منظم انجام شود.
لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

فواید نماشویی ساختمان چیست ؟

امروزه در ساخت و ساز ساختمان ها علاوه بر نماهای سنگی ، از شیشه نیز بسیار استفاده می شود. این کار مزایای فراوانی همچون افزایش میزان نور طبیعی در دسترس برای افراد داخل ساختمان و افزایش جذابیت نمای ساختمان دارد. با این حال ، شیشه ها همیشه باید تمیز باشند و این موضوع چالش برانگیز است. شست و شوی نما یک راه حل ایده آل ، انعطاف پذیر ، سریع و موثر برای اطمینان از تمیز بودن پنجره ها و نما بدون توجه به محل قرارگیری آن ها می باشد

شستشوی سنگ نما با طناب چیست ؟

متخصصان ماهر از طناب های محکم صنعتی برای پایین آمدن از نمای ساختمان جهت شستشوی سنگ نمای ساختمان استفاده می کنند. شست و شوی نما به عنوان یکی از سریع ترین و موثرترین روش های شستن نما و شیشه ، صرف نظر از مدل طراحی آن ساختمان ، در نظر گرفته شده است. این روش یک جایگزین عالی برای سایر متدهای نماشویی که نیازمند تجهیزات زیادی است ، بوده و قابل اجرا بر روی تمامی ساختمان ها ( حتی ساختمان های مرتفع ) می باشد

بهداشت

با گذشت زمان ، جرم و کثیفی بر روی سطوح سنگی و شیشه های ساختمان قرار می گیرد. اگر به این کثیفی و نظافت آن ها توجه نکنیم ، وضعیت آن ها بدتر شده و باعث می شود فضای داخلی ساختمان نیز دیگر بهداشتی نباشد. اگر کارمندان با خاک و باکتری های ایجاد شده در تماس باشند ، این می تواند به بیماری منجر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *