بازسازی ویلا| اسپرلوس دکور

بازسازی ویلا| اسپرلوس دکور


بازسازی ویلا:

بازسازی ویلا یکی از بهترین گزینه هاست تا بافت قدیمی و فرسوده را تغییر داده و ویلایی زیبا و شیک داشته باشید .
فرسوده و قدیمی شدن متریال ها و مصالح و همچنین بهبود امکانات جدید و به روز در ویلا، ما را مجبور به بازسازی می کند. پس اگر می خواهید این کار را هوشمندانه و صحیح انجام دهید تا انتهای این مقاله با ماهمراه باشید.
.

مراحل بازسازی ویلا:

در بازسازی ویلا باید به نکات مهمی توجه شود تا در هنگام اجرا و ساخت مشکلی پیش نیاید و و بتوان طرح مورد نظر را در بازسازی انجام داد و اگر این مراحل، به صورت درستی انجام نشود ممکن است صدمات جدی به سازه ساختمان وارد شود.

 

تهیه نقشه های اولیه ساختمان توسط متخصصین با تجربه:

اولین و مهم ترین مرحله بازسازی تهیه طرح و نقشه مکان است. تهیه نقشه و طراحی فضای ویلا موجب می شود تا بدانیم کدام قسمت از ویلای شما نیاز به مرمت و بازسازی دارد و طبق طراحی انجام شده کار به زیبایی و درستی انجام شود، این مرحله باعث بالا رفتن راندمان و سرعت بازسازی خواهد شد.

 

استفاده از مصالح با کیفیت و به صرفه:

در مرحله خرید مصالح برای بازسازی ویلا، باید از بهترین و با کیفیت ترین متریال های بازار استفاده شود.
در این مرحله، نباید نگران هزینه ها باشید چون انتخاب مصالح مناسب باعث مستحکم و مقاوم شدن ساختمان شما می شود.

 

سبک بازسازی:

طراحی مدرن یا طراحی کلاسیک، بیشتر افراد برای بازسازی یکی از این دو گزینه را انتخاب می کنند، که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد.
افرادی که سبک کلاسیک انتخابشان است، هزینه بیشتری باید پرداخت کنند ولی این روش نمای ویلا را خاص و منحصر به فرد می کند.
و افرادی که سبک مدرن انتخابشان است، نباید از وسایل پر زرق و برق استفاده کنند چون باعث ناهماهنگ شدن دکوراسیون با وسایل می شود و ویلا را زشت نشان می دهد.

 

ساخت امکانات جدید:

برخی از ویلاهای قدیمی بخش هایی مثل استخر و پارکینگ و … را ندارند که می توان در هنگام بازسازی ویلا این موارد را در طراحی مد نظر داشت که امکانات مورد نظر اضافه شود.

پر اهمیت ترین قسمت های بازسازی:

مهم ترین قسمت هایی که در بازسازی ویلا باید بهش توجه داشت :
-بازسازی سالن
برای بازسازی سالن نیازی به ترمیم کلی نیست، فقط اگر قسمت های مهم مثل سیم کشی ساختمان دچار مشکل نشده باشد می توان با رنگ آمیزی دکوراسیون آن را تغییر داد.
-سقف
در بازسازی ویلا یکی قسمتی که مد نظر افراد می باشد قسمت سقف است که باید توسط متخصصان انجام شود. سقف کاذب به دلیل طرح های مختلف موجب شده تا در بازسازی سقف مورد استفاده قرار بگیرند، می توان از کناف و گچ هم برای تغییر شکل سقف استفاده کرد.
بازسازی سقف و نور پردازی:
-بازسازی آشپزخانه
اصلی ترین بخش هر اشپزخانه ای کابینت های آن است که امروزه در ویلا های مدرن کابینت هایی بسیار زیبایی در این زمینه طراحی و ساخته می شود.
باید بهترین مصالح در آشپزخانه استفاده شود، به دلیل بالا بودن رطوبت و پخت و پزممکن است وسایل آن آسیب ببیند و زود خراب شود.

-بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
بازسازی و دکور سرویس بهداشتی و حمام مانند آشپزخانه بسیار سلیقه ای هستش بعضی ها تمایل به استفاده از سنگ و سرامیک مشکی و کدر دارند و بعضی ها روشن و شفاف .

 

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با مراحل بازسازی ویلا آشنا کنیم تا در هنگام اجرا به بهترین شکل ممکن این کار انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *